top of page

YAPI

Özel ve kamusal alanlarda her türlü yapısal hizmet için çözüm ortaklığı sunuyor, şirketinizin yüzü olan yapısal tasarımları kurumunuzun kimliğine uygun olarak geliştirerek uzman ve profesyonel kadromuzla taahhütlü inşaat, müşavirlik, tadilat, tasarım ve peyzaj düzenleme hizmeti sağlamaktayız.

İNŞAAT TAAHHÜT ŞANTİYE

TAAHHÜTLÜ İNŞAAT İŞLERİ

İnşaat ve taahhüt hizmetlerinde; projelendirmeden yapım aşamasına, malzeme seçiminden ve uygulamaya kaliteden ödün vermiyoruz. Yapımını sürdürdüğümüz ve tamamladığımız yapılar bunun en açık örneğidir.

Profesyonel teknik kadromuz ile size ait inşaatların da şantiye takibini yürütmekteyiz. Bu konuda koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman ilk prensibimizdir.

TAAHHÜTLÜ İNŞAAT İŞLERİ

MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Kesin ve uygulama projelerinin gözden geçirilmesi, yapım aşaması tasarım değişikliklerinin değerlendirilmesi, kalite yönetiminin denetlenmesi ve takibi, uygunsuzluk durumlarının yönetimi ve yükleniciye direktifler hazırlanması, uygulama iş programının kontrolü ve ilerlemelerin takibi, finansal modelleme ve ihale teknik belgelerinin hazırlanması, ihalelerin ön yeterlik, teknik soru-cevap, tekliflerin teknik kıyası, süreçlerinin yönetimi, inşaat sonu ve işletme hallerinde tesislerin kontrol ve gözlemlerinin yapılması hizmetleri sunarak inşaat işlerinizde çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Construction Workers
MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ
Renovating

TAMİRAT ve TADİLAT İŞLERİ

Yapınızda sürekli sorun yaratan ya da değiştirmek istediğiniz her alanda, profesyonel tadilat ve onarım ekibimizle anahtar teslim çözümlerle hizmetinizdeyiz. Yapınızın sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinize veya bütçenize ciddi bir darbe vermeden gerekli önlemleri alıp edindiğimiz bilgi ve deneyim ile yatırımlarınızı korumanıza yardım ediyoruz. 

TAMİRAT ve TADİLAT İŞLERİ

İÇ MEKAN ve ÇEVRE DÜZENLEMELERİ

Yaşam kalitenizi artıracak nitelikte sürdürülebilir ortamlar sağlamak üzere  iç mimari ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman kadromuzla  ev, ofis, ticari alanların iç mekan tasarımları ile park, oyun alanı, rekreasyon alanı ve yerleşimlerin genel çevre düzenlemelerini yapmaktayız.

Interior Designer
​İÇ MEKAN ve ÇEVRE DÜZENLEMELERİ
bottom of page