top of page

GÜVENLİK

Dinamik ve profesyonel kadromuz ile güncel teknolojiler ile modern koşullarda güvenliğinizi sağlamaktayız. Özel ve kamusal alanlar olan site, Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Tatil Köyü, Otel, Hastane, Fabrika ve Sanayi tesisleri, İş Merkezi, İnşaat ve Şantiye alanları, Müze, Marina, Liman, Hava alanı, Mağaza, Market, Okul, Üniversite, Adliye, Belediye, Stadyum ve Organizasyon gibi her türlü mekanda güvenliği sağlamaya ve muhafaza etmeye yönelik özel güvenlik ve koruma faaliyetlerinin yanı sıra Özel Güvenlik Danışmanlık hizmeti, Özel Güvenlik Personeli Eğitimi. Risk analizi ve Raporlama, Periyodik hizmet denetimi, Rutin personel denetleme hizmetlerini de sunmaktayız.

VIP KORUMA

Yakın koruma hizmetleri 5188 sayılı kanun kapsamında, yasal çerçevede ve diğer güvenlik güçleri ile yakın işbirliği halinde gerçekleştirilmektedir. Yakın koruma güvenlik hizmetimizde, kişi veya kişilerin güvenlik tehlikelerinin bulunması durumunda, günlük yaşamı mümkün olduğunca az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm ekipmanlar ile yüksek seviyede koruma hizmeti sağlamaktayız. Güvenlik konusunda uzman personelimiz, acil durumlarda bile risk analizi yapabilme, ani ve doğru karar vererek olaylara müdahalede bulunma yeteneklerine sahiptir. Bu yeteneklerin dışında, silahlı koruma, silahsız koruma, yakın koruma, istihbarat, iletişim, ileri sürüş tekniklerine hakim kişilerden oluşmaktadır.

handsome-bodyguard-with-security-earpiece-and-gun-TUDPJ82_edited.jpg
VIP YAKIN KORUMA
gate-guard-security-officer-on-public-event-++.jpg

STADYUM, KONSER, ORGANİZASYON VE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Alışveriş merkezi, mağaza gibi tesislerde ve tüm organizasyon alanlarında, sizin taleplerinize göre konusunda uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimizce gerekli önleyici tedbirler alınarak çalışanların ve ziyaretçilerin güvenliğini temin etmekteyiz.

 

 • Mağaza ve Alışveriş Merkezleri Güvenliği,

 • Spor Organizasyonları ve Tesisleri Güvenliği,

 • Konser Organizasyonları Güvenliği,

 • Festival Güvenliği,

 • Açılış - Davet organizasyon Güvenliği,

 • Fuar Organizasyon Güvenliği,

 • Toplantı Organizasyon Güvenliği,

 • Konferans Organizasyon Güvenliği

STADYUM, KONSER, ORGANİZASYON VE AVMLER

ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Güvenlik hizmeti sunduğumuz endüstriyel tesislerin alanında uzman saha ekibimiz tarafından fizibilite çalışması yapılarak hizmetin yol haritası belirlenmektedir. Bu çerçevede tesise uygun nitelikte personellerin temin edilmesi için ilgili birimimiz tarafından çalışmalar yapılır.
Operasyon birimlerimiz tarafından oluşabilecek güvenlik risklerinizi minimum seviyeye indirmek için, yoğun denetim ve eğitim planlamaları yapılmaktadır. Hizmetin başlangıcı itibariyle sistematik bir biçimde eğitim ve denetimlerle personellerimizin güvenlik konusunda deneyimleri geliştirilmektedir.

metal-reservoirs-at-a-soft-drink-factory-2021-08-26-19-57-27-utc.jpg
ENDÜSTRİYEL TESİSLER
waiting-room-in-the-hospital-2021-08-29-01-14-23-utc.jpg

 SAĞLIK KURUM VE KURULUŞLARI

Kamu ve Özel Hastaneler, Tıp Merkezleri yoğun ve sürekli giriş çıkışların olduğu, bu nedenle risklerin arttığı alanlardır. Sağlık kurumlarımızın güvenlik çözümlerinde, personelinden ziyaretçilerine kadar tüm işleyişleri yakından takip edip meydana gelebilecek olumsuzluklara doğrudan ve hızlı bir müdahalede bulunarak güvenli bir sağlık ortamı oluşturuyoruz.

SAĞLIK KURUMLARI

FİNANS SEKTÖRÜ

Bankalar, finansman şirketleri, diğer finansal kuruluşlar uluslararası ve kamusal düzende ekonomide, günlük yaşamda önemli bir konuma sahiptir. Bu nedenle güvenlik taviz vermemek önemlidir. Özel olarak bu sektörde deneyim kazanmış ve uzman kadromuzla finans sektörü için güvenli bir işleyiş ortamı sunuyoruz.

FİNANS SEKTÖRÜ
eğitim güvenlik

EĞİTİM KURUMLARI

Özel okullar, kreşler, dershaneler, kurslar insan akışının ve genellikle 18 yaş altı insan popülasyonunun yoğun olduğu alanlardır. Düzeni sağlamak ve bir güven ortamı oluşturmak için güvenlik hizmeti çok önemlidir.

EĞİTİM KURUMLARI

TURİZM TESİSLERİ

Seyahat eden insanların konaklama, ulaşım, yeme içme, gezi, rehberlik gibi ihtiyaçlarının karşılanması için yürütülen tüm faaliyetlerin iş kollarını içerir. Memnuniyetin ön planda olduğu bu sektörde güvenlik kadrosunun deneyimi çok önceliklidir.

turizm tesisi
TURİZM TESİSLERİ

ENERJİ ÜRETİM TESİSLERİ

Hayatın devamlılığı ve sürdürülebilir enerji için hassasiyetle çalışırken çevresel, toplumsal faktörlerin de hesaba katılması gereken tesis, santral ve şirketlerde güvenliğin üst düzeyde tutulması uzman güvenlik kadromuzla sağlanmaktadır.

ENERJİ ÜRETİM TESİSLERİ

HAVA, KARA VE DENİZ ULAŞIM TESİSLERİ

Yolcu trafiğinin ve kalabalık bir populasyonun oluşturduğu; otogarlar, tren istasyonları ve havalimanlarında deneyimli koordineli bir şekilde güvenlik hizmeti sağlıyoruz.

ulaşım güvenlik
HAVA, KARA VE DENİZ ULAŞIM TESİSLERİ

GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

Fiziki güvenliğin yanı sıra elektronik güvenlik planlamaları da günümüz koşullarında büyük öneme sahiptir. Bu çerçevede CCTV kapalı devre kamera kayıt sisteminin kurulması, erişim kontrol sisteminin kurulması, acil çıkış kapıları sisteminin kurulması, yol kapan ve bariyer sisteminin kurulması, X-RAY detektörlerinin temini ve kullanımı, metal kontrol detektörlerinin temini ve kullanımı ile çevre güvenlik sisteminin planlaması hizmetleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

 • Kamera Güvenlik Sistemleri (CCTV)

 • Kartlı ve Biyometrik Geçiş Kontrol Sistemleri ve PDKS – Personel Devam Takip Sistemleri

 • Mobil Kamera Güvenlik Sistemleri

 • Otoyol ve Otopark Plaka Araç Tanıma Sistemleri

 • Otopark Yönlendirme, Yönetim ve Ücretlendirme Sistemleri

 • Ev Otomasyon ve Alarm Sistemleri

 • Çevre Güvenlik ve Detektör Sistemleri

 • Fiziki Güvenlik Uygulamaları

bottom of page